Міськрайонна газета

НАРАДА З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Відбулася нарада голови Шосткинської районної державної адміністрації з представниками органів місцевого самоврядування. Найперше на чому наголосив очільник району — підвищення ефективності взаємодії сільських, селищної рад з правоохоронними органами в аспекті забезпечення законності та правопорядку: - «В минулому році районною програмою «Правопорядок» було передбачено виділення коштів із місцевих бюджетів у сумі 100 тис. грн на придбання відеокамер спостереження. Але більшість сільських голів це питання не спромоглись вирішити посилаючись на нестачу коштів. В цьому напрямку проводилась робота тільки у Чапліївській сільській раді, й наразі, зрушено з місця питання в селищі Вороніж. Потрібно продовжити спільно реалізовувати цей напрямок — найперше з метою убереження громадян від проявів тероризму та інших загроз, запобігання виникненню умов, що сприяють учиненню правопорушень, підвищення безпеки дорожнього руху».
Сергій Коверсун, в. о. заступника начальника Шосткинського відділу поліції, в чергове нагадав: варто подбати про встановлення камер відеоспостереження на в’їздах та виїздах із населених пунктів, в місцях масового скупчення людей та біля соціально-важливих об’єктів: - «Задля якісної реалізації проекту обладнання спеціальною технікою необхідно в індивідуальному порядку вивчити всі передумови її встановлення. Серед таких наявність інтернет покриття та  необхідних технологічних можливостей у придбаних камер відео спостереження».
Обговорено й готовність виборчих дільниць до проведення позачергових виборів народних депутатів України. Валентина Радюк, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва, містобудування і архітектури рекомендувала тримати на контролі доступність місць голосування для людей з особливими потребами.
Також фахівець звернула увагу на: оновлення містобудівної документації населених пунктів, зокрема генеральних планів територій та впровадження на території району практики «по-двірного» збирання сміття. Наразі визначено організацію, що готова надавати послуги з вивезення побутових відходів.