Міськрайонна газета

ВИЇЗНА НАРАДА ЩОДО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ МИРОНІВСЬКОЇ АЗПСМ

В минулому році з метою подальшого оновлення інфраструктури району, було виготовлено проектно-кошторисну документацію на ряд об'єктів, серед їх числа й капітальне відновлення будівлі Миронівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з впровадженням енергоощадних заходів. Наразі у приміщенні установи вже триває ремонт. Задля координації цієї роботи, на базі закладу, відбулася виїзна нарада за участі фахівців Шосткинського районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, персоналу амбулаторії, начальника відділу ЖКГ містобудування та архітектури Валентини Радюк, Миронівського сільського голови Петра Федорчука та голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова.
Необхідність реконструкції приміщення медичного закладу постала нагально. В останнє внутрішні роботи проводились в кабінетах установи 15 років тому. Навантаження у закладу вкрай високе, оскільки амбулаторія надає медичні послуги мешканцям сусідніх сіл: Крупець, Шкирманівка, Собичеве, Макове, Гамаліївка та Гукове. З сімейним лікарем Наталією Барабаш уклали договір понад 1500 мешканців району. Згідно з проектом передбачено утеплення фасаду амбулаторії, реконструкцію стелі і стін, часткову заміну підлоги, прибудову пандусу та додаткового санітарного входу, заміну системи опалювання та освітлення, встановлення нових санітарних вузлів в кабінетах. Роботи проводяться коштом субвенції з державного бюджету - 875 тисяч гривень.
«Сьогодні вирішено скорегувати проект робіт, через виробничу необхідність. З урахуванням побажань персоналу закладу та державних санітарних вимог ми маємо намір переобладнати приміщення таким чином, аби обслуговування пацієнтів було комфортним, і до якості їх надання не виникало жодних питань. Принцип цей дотримується й у ході ремонтних робіт, що тривають в Коротченківському ФП (з районного бюджету було виділено 220 тисяч гривень) і продовжуватиметься, щойно надійдуть кошти з Державного фонду регіонального розвитку на капітальну реконструкцію Воронізької АЗПСМ. Де в  амбулаторії заплановано провести робіт на загальну суму близько 3 мільйонів гривень. А це заміна внутрішніх електричних мереж системи опалення, вікон і дверей на металопластикові, перекриття даху, утеплення фасаду, встановлення протипожежної сигналізації та проведення внутрішніх оздоблюваних робіт» - розповів Віктор Ждамров, голова Шосткинської районної держаної адміністрації.