Міськрайонна газета

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ ШОСТКИНСЬКОЇ РДА

Процес підписання договорів з лікарями району має продовжуватись. Поряд з цим для того аби в смт Вороніж функціонував стоматологічний кабінет наразі необхідно максимально докласти зусиль. Ці заходи серед першочергових назвав Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, коментуючи результати роботи медичної галузі району, протягом першого півріччя. Під час чергової апаратної наради, Ольга Пурис, головний лікар КНП «Шосткинський районний центр ПМСД» розповіла у складі їх закладу функціонує 6 амбулаторій, 11 ФП, 4 ФАП, працює 8 лікарів та підписано 11363 декларації на медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.

Для лікування пільгової категорії населення виписано та відпущено 826 рецептів на загальну суму 122,75 тис. грн, що становить 45,5% від затвердженої суми у районній програмі. Для доукомплектування структурних підрозділів, відповідно табеля оснащення, було закуплено обладнання на загальну суму 63,267 грн. Матеріально-технічна база лікувально-профілактичних закладів оновлюється: проводиться капітальний ремонт Миронівської АЗПСМ згідно проектно-кошторисної документації виділено 875 тис. грн з державного бюджету та 26250 тис. грн з місцевого бюджету, підрядник провів робіт на загальну суму коштів - 152 тис. грн. Для проведення ремонту Коротченківського ФП виділено 220 тис. грн з районного бюджету, для капітального ремонту Воронізької АЗПСМ - 300 тис. грн з районного бюджету, проектно-кошторисна документація знаходиться в м. Київ на розгляді. Для встановлення модему обліку газу у Воронізькій АЗПСМ в бюджеті району передбачено 150 тис. грн.   

Проінформовано під час апаратної наради й стосовно готовності агропідприємств району до початку збиральних робіт. Людмила Воронець, начальник відділу АПР Шосткинської РДА розповіла, що цьогоріч очікується зниження урожайності ранніх зернових, через нестійкий температурний режим. Поряд з цим агропідприємства району вже заготовили 65% сінажу від потреби, тоді як в минулому році на цей час було заготовлено 35% від необхідного обсягу. Залучати до збиральних робіт будуть й орендовану техніку з інших областей, орієнтовно 5 одиниць. Наявну ж в підприємствах району готують до початку робіт.

По завершенні наради Геннадій Пономарьов, начальник відділу правового забезпечення, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій ознайомив присутніх з законодавчими змінами, що внесені у Кодекс України про адміністративні правопорушення. Зокрема, у новій редакції викладені статті, що регламентують відповідальність за привласнення чи носіння військової форми одягу особам, що не мають на це права; осквернення місць поховання загиблих; отримання громадянства України іноземцям, які брали участь в ООС (АТО)