Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів чергове засідання колегії. У роботі котрої взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Волинець, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ільєнко, голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, голови сільських, селищної рад, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих підприємств, установ і організацій району. Члени колегії обговорили три питання: звіт начальника фінансового управління про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, хід виконання програми економічного і соціального розвитку та звіт Богданівського сільського голови з питань розвитку території.

Доповідаючи з першого питання, Ксенія Бардакова, начальник фінансового управління відзначила, що в районі наразі проблем з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери немає. Щодо перспектив виконання бюджету наголошено: - «Зважаючи на тенденцію, очікується виконання бюджету по затверджених видатках. Поряд з цим хочу наголосити, що під час формування бюджету на наступний рік, який ми маємо розробити до 25 грудня виконавчі комітети повинні провести ґрунтовний аналіз власних програм та визначити їх ефективність».

З основними показниками програми соціально-економічного розвитку району ознайомила Наталія Ковбаса – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та детально розповіла, щодо роботи агропромислового комплексу, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства та містобудування, споживчого ринку, грошових доходів та зайнятості населення. соціального забезпечення, охорони здоров’я, освітньої, медичної галузей, сфери культури та спорту, сім'ї дітей та молоді. Проблемним аспектом, за словами фахівця, нині залишається налагодження пасажироперевезень в районі: - «Сьогодні корегується графік маршрутів в напрямку с. Глазове. У двох підприємців вони збігаються, що спричиняє незручності і населенню, і перевізникам».

Нагального розв’язання, за словами Віктора Ждамірова, потребує ситуація, що склалась навколо ОСББ зареєстрованих на території Богданівської сільської ради. У багатоквартирних будинках зношені каналізаційні мережі, й підприємство, що їх раніше обслуговувало відмовляється надавати ці послуги наразі. Ольга Захарченко, Богданівський сільський голова звітуючи про роботу розповіла, що мешканці дійшли домовленостей, щодо дій у разі виникнення аварійних ситуацій. Консультації з приводу подальшого утримання каналізаційних мереж ще тривають.

Голова Шосткинської районної державної адміністрації зауважив резюмуючи: виконавчий комітет Богданівської сільської ради сумлінно виконує власні та делеговані органами виконавчої влади повноваження.