Міськрайонна газета

В КЛИШКІВСЬКОМУ НВК ТА ВОРОНІЗЬКІЙ АЗПСМ ПРОВОДИТЬСЯ РЕМОНТ КОШТОМ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

На території Шосткинського району наразі за кошти державного фонду регіонального розвитку реалізовуються два проекти. Перший - «Капітальний ремонт Воронізької АЗПСМ КНП «Шосткинський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в смт Вороніж Шосткинського району», повна кошторисна вартість котрого складає 7,4 млн грн, на 2019 рік передбачено 2,7 млн грн з ДФРР та 300,0 тис. грн з районного бюджету. Протягом місяця ФОП Скорозвон С. В. виконав роботи  на суму 1869,629 тис. грн. Наразі в будівлі замінено всі вікна, на першому поверсі замінено та запущено систему опалення, триває монтаж мережі теплопостачання на другому поверсі, її завершать вже протягом наступного тижня. Реконструйовано систему водопостачання. Триває утеплення стін, ще належить капітально відремонтувати покрівлю. За словами керівника підрядної організації запланований на цей рік обсяг робіт буде завершено в термін до 15 грудня 2019 року.

Під час робочої поїздки в смт Вороніж, Валентина Радюк, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва спільно з Віктором Ждаміровим, головою Шосткинської РДА ознайомились з перебігом робіт: - «Приміщення в котрому функціонує амбулаторія не ремонтувалось понад 50 років. Тож питання її відновлення вже давно стояло нагально. Таким чином, в плановому порядку триває відновлення та формування спроможної мережі медичних закладів району».

Також у Воронізькій амбулаторії було встановлено єдиний вузол обліку та засобів дистанційної передачі даних, закуплено комплект обладнання для пункту обліку газу на суму 61 798,00 грн.

Другий об’єкт, що реалізовується державним коштом - «Капітальний ремонт для підвищення енергоефективності Клишківського НВК  (відновлення покрівлі та утеплення), який є перехідним з 2018 року. На ремонт покрівлі навчально-виховного комплексу виділені кошти ДФРР та районного бюджету у сумі 1972,0 тис. грн.

Фахівці ТОВ «Будівельна марка» розпочали роботи з утеплення покрівлі та ліквідації аварійності на приміщенні спортивної зали навчального закладу.