Міськрайонна газета

ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ФІНАНСУВАТИМУТЬСЯ БЮДЖЕТНИМ КОШТОМ В 2020 РОЦІ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбувся другий етап конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для реалізації, яких надаватиметься підтримка у 2020 році коштом районного бюджету. Цього року лише одна громадська організація виявила бажання брати участь у конкурсі та оформила відповідну заявку. Шосткинська районна організація ветеранів подала на розгляд комісії проект «Пам'ять стукає в серця». Під час відкритого захисту, конкурсну пропозицію захищала Надія Філон, голова рада районної організації ветеранів: - «У 2020 році відзначаємо 75 річницю Перемоги нашого народу над німецько-фашистськими загарбниками. Тим, хто пішли у 18-20 річному віці на фронт, сьогодні за 90 років. Багатьох уже немає серед нас, але пам’ять про їхні подвиги стукає в наші серця. Проект направлений на відновлення в пам’яті поколінь сторінок героїчного минулого нашого народу. Поки ми пам’ятаємо про них, вони живуть, їх подвиг безсмертний».

Проект складається з 13 етапів реалізації та розрахований на весь наступний рік. Заходами охоплено свята під час яких вшановують ветеранів праці, органів місцевого самоврядування та державної служби, агропромислового комплексу, ветеранів війни. В кошторис проекту закладено витрати на організацію свят та екскурсій, придбання подарунків, оплату проїзду членів президії та ради під час з’їздів та конференцій організації.

Загалом конкурсна комісія оцінювала спрямованість комплексу заходів у рамках проекту на досягнення мети, його актуальність, реалістичність досягнення та участь відповідної категорії громадян, якими опікується громадська організація.

Резюмуючи презентацію Юлія Кириченко, керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації зауважила, другий рік поспіль організовується конкурсний відбір насамперед для приділення уваги ветеранам праці, старожилам, залучення молоді до привітань старшого покоління, передача досвіду молодим, виховання у молоді поважного ставлення до людей праці, любові до рідного краю на прикладах героїчного минулого наших земляків. Тож всі ці аспекти мають бути чітко дотриманими. З результатами засідання конкурсна комісія має визначитись протягом 15 робочих днів.