Міськрайонна газета

ВІДБУЛАСЯ СЕМІНАР-КОНСУЛЬТАЦІЯ ШОСТКИНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЩОДО ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ВИПАДКУ БЕЗРОБІТТЯ

У приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулася зустріч фахівців установи та представників Шосткинського міськрайонного центру зайнятості, під час якої обговорено низку комплексних заходів, спрямованих на координацію процесу вивільнення працівників, що проходитиме у рамках децентралізації органів влади.

Важливість такої зустрічі полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань.

Заступник директора центру зайнятості Микола  Чернов, поінформував про спектр соціальних послуг, які надає служба зайнятості клієнтам у ситуації запланованого масового вивільнення працівників.

Зокрема щодо прав громадян та деталей чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, підбору роботи, можливості професійного навчання або перенавчання, сприяння у підприємницькій діяльності, залучення до самозайнятості тощо.

 Акцентовано увагу на тому, що кожен працівник отримає гарантований соціальний захист у зв’язку з безробіттям та зазначено, що працівники центру зайнятості зроблять усе можливе щодо їхнього якнайшвидшого повернення до праці.