Міськрайонна газета

ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

В Шосткинській районній державній адміністрації вшановували людей, які нині формують продовольчу безпеку та працюють над розбудовою провідної галузі району. У великій залі відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства. Вітаючи учасників свята, а це керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, ветерани праці, фахівці відділу агропромислового розвитку адміністрації, Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації наголосив на винятковому значенні їх праці: - «З початку року в агропромисловий комплекс району інвестовано 112 млн гривень власних коштів, у тому числі: 11 млн грн у галузь рослинництва та 101 млн гривень в галузь тваринництва. Нинішнього року внесок хліборобів Шосткинщини в обласний коровай становить понад 120 тисяч тонн зернових. Нині 32 підприємства наповнюють бюджет району та працевлаштовують мешканців сіл, підтримують заклади медицини, освіти, культури. Це більше аніж красномовно говорить про їх значення в житті сільської місцевості. Тож вдячний всім за ведення соціально-відповідального бізнесу, нехай ваші колективи чисельно зростають. Хай не знають втоми натруджені руки, зігріває серця шана та повага до вашої праці, миру, здоров’я та сімейної злагоди».

Грамотою голови Шосткинської районної державної адміністрації, за значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток району, високий професіоналізм нагороджено: заступника директора в галузі тваринництва ТОВ «УГАК» Сергія Самілика, головного бухгалтера ТОВ «Контакт Плюс» Наталію Бабабак, водія сільськогосподарського ТОВ «Миронівське» Олексія Колотушу, оператора по догляду за тваринами ТОВ «УГАК» Дмитра Нечипоренка, тракториста ФГ «Талісман Агро» Миколу Фесенка та тракториста ПП «Вікторія» Романа Ципкіна.

Премії та слова подяки вручила та адресувала трударям помічник-консультант народного депутата України Альона Шульга.

Також почесною грамотою Сумської обласної державної адміністрації нагороджено оператора машинного доїння ПСП «Онікс» Людмилу Гаркавенко. Грамотою Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА відзначено агронома ТОВ «УГАК» Олександра Туркевича.

Людмила Воронець, начальник відділу агропромислового розвитку Шосткинської РДА передала вітання та слова подяки очільника обласного департаменту та додала: - «Завдяки зусиллям всіх трудівників наразі район має найбільші в області посівні площі озимого жита, а це понад 40% в загальній структурі. Валове виробництво хлібних культур склало понад 43,6 тис. тонн. Впровадження новітніх технологій та збільшення поголів’я молочного стада дало змогу збільшити валове виробництво молока до 775 т, в порівнянні з минулим роком. Поряд з цим голову ФГ «Озон» Олексія Дзюбу визнано «Кращим аграрієм Сумщини» в номінації «Сучасне фермерство». Це перше підприємство на Сумщині та одне з перших в України, котре використовує молочного робота. Знайте, без ваших щоденних клопотів не буде продовольчої незалежності держави, не буде села. Тож доземний уклін вам за ваш трудовий подвиг, вашим невтомним, мозолястим рукам!» Віктор Ждаміров, продовжуючи сказане додав, що нині в районі успішно реалізовуються урядові програми підтримки господарств. Завдяки своєчасній координації аграрії та фермери району мають змогу отримувати дотації на утримання молодняку, компенсації вартості насіння та с/г техніки, кредитів. Запорукою цього є і плідна співпраця сектору з фахівцями відділу агропромислового комплексу району. Його працівників, а це Людмилу Воронець – начальника відділу, Сергія Романенка – головного спеціаліста, Юлію Головчук – провідного спеціаліста, Марину Геремес – головного спеціаліста відзначено почесними подяками Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА.

Вітаючи, Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради підкреслив, що з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави: - «Сьогодні Сумщина займає 4 місце за урожайністю зернових та зернобобових культур. Такі здобутки регіон має в тому числі та завдяки вашим «золотим рукам», вашій мудрості та досвідченості».

Особливі, теплі слова, лунали на адресу найдосвідченіших – ветеранів, що пропрацювали в галузі сільського господарства понад 30 років та стояли у джерела розбудови краю. Надія Філон, голова Шосткинської районної організації ветеранів звернулась: - «Хай і надалі колосяться гарними врожаями наші ниви, хай втілюються в життя плани та задуми. Нехай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, добробуті та при доброму здоров’ї».

Цього дня творчі подарунки підготували для винуватців свята хореографічний колектив «Барвінок», зразковий хореографічний колектив «Дарунок», вокальний колектив «Полісянка», вокальний ансамбль «Яворина», солісти Вовнянського сільського клубу, Івотського сільського клубу, Воронізької дитячої школи мистецтв.