Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбулося засідання колегії. Участь у котрій взяли представники підпорядкованих відділів адміністрації, очільники району - Віктор Ждаміров, голова Шосткинської РДА та Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради. До порядку денного засідання було включено три питання: «Звіт Гамаліївського сільського голови з питань економічного та соціального розвитку території», «Про надання Шосткинською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості соціальних послуг незайнятому населенню Шосткинського району», «Про стан розвитку дитячо-юнацького спорту в Шосткинському районі».

Щодо звіту Валентини Воронової, Гамаліївського сільського голови, Віктор Ждаміров попросив роз’яснити перспективи роботи у 2020 році двох медичних закладів, що знаходяться на підпорядкованій раді території – Гамаліївського ФАПу та Гуківського ФП. «У затвердженій мережі медичних закладів області Гуківського ФП немає, тож всі фінансові зобов’язання цієї установи, а це заробітна плата молодшої медичної сестри на котру потрібно понад 36 тисяч гривень, лягає на місцевий бюджет». Валентина Воронова розповіла, що фельдшерський пункт, не зважаючи на те, що він обслуговує близько 30 осіб, функціонуватиме коштом сільської ради, і не припинить надавати послуги громадянам.

Директор Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Людмила Кошик повідомила про стан зайнятості сільського населення. Зокрема, плідно співпрацюють щодо укомплектування вакансій з центром зайнятості ТОВ «УГАК», ПСГП «Придеснянське», ПП «Вікторія», ТОВ «Контакт Плюс», ПП «Дія» ФГ «Януш». За 10 місяців цими роботодавцями за допомогою центру зайнятості було працевлаштовано більше 100 осіб з-поміж сільського населення.

Всього в Шосткинському районі за сприяння міськрайонної філії було працевлаштовано - 505 безробітних мешканців району. З них 43,2% працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Серед них 9 осіб з обмеженими фізичними можливостями та 3 демобілізованих учасники АТО. Щомісячно компенсується роботодавцям району витрати ЄСВ за працевлаштування 4 безробітних мешканців району. До тимчасової зайнятості упродовж 10 місяців поточного року було залучено 47 безробітних сільських мешканців. Громадські роботи були організовані у Воронізькій селищній раді за участю комунальних підприємств «Добробут-2018» та Собичівській, Чапліївській, Ковтунівській, Івотській та Коротченківській сільських радах. На організацію проведення громадських робіт витрачено коштів на загальну суму 177,4 тис. грн., у тому числі коштів місцевих бюджетів селищної і сільських рад на суму 88,7 тис. грн.

Також місцевими радами були організовані роботи тимчасового характеру для безробітних, залучаючи стовідсотково кошти місцевих бюджетів. Такі роботи були організовані в Миронівській, Чапліївській сільських радах для 20 безробітних.

Серед проблемних питань дитячо-юнацького спорту в Шосткинському районі Олег Линок, директор Шосткинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи виокремив, зменшення контингенту учнів, а це впливає на зменшення вихованців РДЮСШ. Значна частина дітей має обмеження за станом здоров’я, що не дозволяє цим дітям займатися спортом: - «ДЮСШ вбачає основним у своїй діяльності збільшення відсотка дітей, які б займалися спортом та поліпшення матеріальної бази закладу. З метою створення відповідних умов для проведення навчально-тренувального процесу та участі в змаганнях, на придбання спортивного обладнання у 2019 році використано 37 тис. грн. На ці кошти придбано: м’ячі футзальні та волейбольні на суму 15 тис. грн., а 22 тис. грн. витрачено на проведення навчально-тренувальної роботи, що на 5,5 тис. грн. більше ніж у минулому році».

Віктор Ждаміров акцентував увагу на тому, що пріоритетними напрямками в роботі РДЮСШ має залишатись виконання Календаря спортивно-масових заходів, забезпечення якісної співпраці з навчальними закладами району у напрямі розвитку фізкультурно-спортивного руху та залучення до систематичних занять різними формами фізичної культури та спорту.