Міськрайонна газета

ВОЛЕЙБОЛІСТИ РАЙОНУ БОРОЛИСЬ ЗА ПЕРШІСТЬ НА ПРЕСТИЖНОМУ ОБЛАСНОМУ ТУРНІРІ

На обласний волейбольний Турнір пам'яті Миколи Михайловича Маслака, який відбувся 30 листопада в смт Недригайлів, з'їхалися чоловічі та жіночі команди з усієї області (8 чоловічих, 8 жіночих команд). Шосткинський район, який у минулому році був абсолютним чемпіоном (два перших місця), представили за традицією і чоловіки, і жінки.

Після урочистого відкриття та теплих слів про видатного спортивного діяча області, його пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

Далі ж розпочалися запеклі волейбольні ігри. В той час коли жінки розмірено та виважено боролися за першість, однак і без гострих моментів не обійшлося, чоловічі команди до останньої «спортивної сутички» були у напрузі. Технічні подачі, цікаві комбінації – те чим запам’ятається цьогорічний турнір. Учасники демонстрували досить високий рівень гри та кожне очко вибороти у суперника – була справа не з легких. Однак перевага буда на боці найспритніших та найнаполегливіших волейболістів, до переможного фінального свистка нам не вистачило всього 2 очки. У фінальному заліку чоловіча збірна Шосткинського району — четверта.

Тетяна Шемет, в. о. начальника відділу молоді, спорту та туризму: - «Дякую всім за прекрасний волейбол і дружню підтримку! Дуже приємно, що кожен з нас вірить в себе, зокрема і тоді, коли здається, що перемога вже втрачена! Поряд з цим команди району вдячні начальнику відділу освіти — Світлані Петренко, директору ТОВ «УГАК» - Ігорю Вакуленку та директору ТОВ «Контакт-плюс»- Віктору Синєгубу, за підтримку спортсменів та дружнє плече!»