Міськрайонна газета

В КЛИШКАХ В РАМКАХ ВИЇЗНОЇ НАРАДИ ПРОІНСПЕКТОВАНО ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ТА ОСВІТИ

Під час робочого візиту в с. Клишки Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації спільно з головою районної ради Віктором Долиняком проінспектували об’єкти, котрі минулого року потребували реконструкцій. Зокрема Клишківський сільський голова Борис Прядка ознайомив очільників району з обсягом виконаних робіт в будинку культури. Коштом району, а це 593 тисячі гривень було профінансовано фінішні роботи в закладі. Загалом з різних бюджетів на цей об’єкт було направлено 1 млн 888 тисяч гривень. Відновлено танцювальну залу, глядацьку, гримерну, кімнати для проведення гурткової роботи. Повністю замінено електромережу та теплопостачання, підлогу та стелю, вікна, проведено утеплення стін. «Наразі залишилось провести роботи, котрі не планувались у проєкті, це переважно дрібні «косметичні» аспекти, які ми запланували реалізувати коштом сільської ради» - розповів Борис Прядка.

Принагідно було відвідано й Клишківський навчально-виховний комплекс. Найперше для того аби оцінити обсяг запланованих на цей рік робіт. Через те, що протягом близько двох років у закладі протікав дах (відремонтованого його наприкінці 2019 року, коштом ДФРР – 1 млн 098 тисяч гривень та районного бюджету – 407 103 тисячі гривень) окремі класні кімнати на першому і другому поверсі та частина коридору потребують наразі капітального ремонту. «Сьогодні у школі навчається 111 дітей, закрити ці кабінети та дозволити далі розповсюджуватись плісняві не можна в жодному разі. До того ж коли вода текла потоком частина стелі просто падала в коридорі й там залишились дірки. В класах стіни в аналогічному стані» - коментує Ірина Чайка.

Також навчальний заклад потребує оновлення спортивної зали та харчоблоку, сьогодні фахівцями обраховується загальна вартість необхідних робіт після чого пропозиції, щодо ремонту будуть виноситись на розгляд депутатів на найближчій сесії.