Міськрайонна газета

ЮЛІЯ ПОНОМАРЕНКО: «СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ ДОЗВОЛЯЄ ПРЕДМЕТНО ОЦІНЮВАТИ ЯКІСТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В РАЙОНІ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ГРОМАДЯН»

За участі керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Юлії Пономаренко відбулася нарада з метою координування плану роботи новоствореної громадської ради при Шосткинській РДА. Долучились до засідання також Сергій Ільєнко, заступник голови Шосткинської РДА, Наталія Ковбаса, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та Наталія Романченко, секретар громадської ради при Шосткинській РДА. Приводом для зібрання стало внесення, одним з членів ради пропозиції стосовно вивчення та аналізу якості пасажирських перевезень в районі. Погоджено котру було під час першого засідання ради в рамках обговорення плану роботи на рік новоствореного тимчасового консультативно-дорадчого органу. Розглядати це питання члени ради мають у березні.

Юлія Пономаренко наголосила на проведенні ґрунтовної роботи з питання, яке хвилює громадськість та зауважила: - «Наше завдання розробити спектр заходів, котрі відповідальні підрозділи, у межах законних повноважень, мають здійснити до цього терміну. І після ознайомити з їх результатами громадську раду. Лише так ми зможемо «тримати руку на пульсі» забезпечення соціальними гарантіями громадян, котрі сьогодні декларує держава».