Міськрайонна газета

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Для запобігання коронавірусній інфекції COVID-19 в Україні впроваджено карантин. Щоб уберегти людей похилого віку від ризику захворювання на коронавірус, відповідно до Указу Президента від 13.03.2020 № 87/2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", керуючись протоколом позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 № 2, Пенсійний фонд Сумщини ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄ:

- виїзди Пенсійного допомогомобіля;
- прийоми громадян керівництвом Пенсійного фонду Сумщини у режимі Skype-зв’язку;
- особисті виїзні прийоми громадян;
- прийоми громадян у віддалених пунктах обслуговування.

!! Звернутися до Пенсійного фонду Сумщини під час карантину, оголошеного в Україні з 12 березня по 3 квітня 2020 року, можна:

-За телефонами «гарячих» ліній:

- Головне управління ПФУ в Сумській області: (0542) 65-25-71, (0542) 67-95-76;

- Шосткинський відділ обслуговування громадян (сервісний центр): (05449) 7-56-10
- Через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua. Зареєструвавшись на вебпорталі, в Особистому кабінеті в меню ліворуч, у розділі «Комунікації з ПФУ» можна подати звернення до Пенсійного фонду.
- Електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надіславши лист на адресу: 40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1.

Під час карантину наполегливо просимо відвідувати Пенсійний фонд Сумщини у разі нагальної потреби. Уникайте натовпу, тримайте відстань не менше 1 метра від іншої людини, використовуйте медичні маски та дезінфікуючі засоби, обов’язково мийте руки після відвідування громадських місць.

 

Фінансування пенсійних виплат для пенсіонерів відбуватиметься своєчасно та в повному обсязі.

 

Дякуємо за розуміння!