Міськрайонна газета

ПІД ЧАС РОБОЧОГО ВІЗИТУ ДО СЕЛИЩА ВОРОНІЖ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІГОР ВОЛИНЕЦЬ ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД РОБІТ ПО КАПІТАЛЬНОМУ РЕМОНТУ ВОРОНІЗЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Під час робочого візиту до смт  Вороніж тимчасово виконуючий обов’язки  голови Шосткинської районної державної адміністрації   Ігор ВОЛИНЕЦЬ проінспектував хід робіт по капітальному ремонту Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Для покращення добробуту населення району та залучення інвестицій у 2018 році до Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, було подано пакет документів на «Капітальний ремонт Воронізької АЗПСМ КНП «Шосткинський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в смт. Вороніж Шосткинського району».

Реалізація зазначеного проєкту загальною вартістью 6172,791 тис. грн. здійснювалась у 2019 році та продовжується у 2020 році.

За 2019 рік були проведені роботи з ремонту даху, системи опалення, заміни вікон  та дверей  на енергозберігаючі, утеплено фасад на суму 2 990,9 тис грн. (300,0 тис грн. співфінансування із районного бюджету та 2 690,952 тис грн. кошти ДФРР).

На сьогоднішній день ведуться роботи щодо фарбуванню фасаду та установки водостоків з покрівлі. Загальна сума робіт становить 208,7 тис грн  (кошти співфінансування із районного бюджету).