Міськрайонна газета

СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ « КНЯЖИЙ ГРАД»

10-12 липня на території Шосткинського району в селі Пирогівка стартував 2-й етап Чемпіонату України з Баха на квадроциклах (III ранг).

Чемпіонат BAJA UKRAINE був заснований три роки тому і проходить щорічно. За час проведення об'єднав спортсменів зі всіх регіонів України, а також учасників з Білорусії, Росії, Болгарії, Чехії, Польщі, Туреччини. За даними організаторів, в цьому сезоні оновилися залікові класи, що дає можливість брати участь у змаганнях як досвідченим спортсменам, так і новачкам.

На учасників чекають понад 500 кілометрів складної але мальовничої траси, високий рівень організації, гостинність центру активного відпочинку Бараспорт, прекрасна природа і річка Десна, подарунки від спонсорів і партнерів змагання, і звичайно справжній заряд адреналіну!

До учасників змагання з вступним словом звернувся тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор ВОЛИНЕЦЬ:

«Перед початком таких важливих для вас змагань хочу побажати всім витримки та віри в себе і власні сили. Саме на таких змаганнях проявляється справжній командний дух і безкомпромісна боротьба суперників. Бажаю вам успіху, наснаги та приємних вражень від участі та перемоги».