Міськрайонна газета

ТЕРИТОРІЄЮ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОЛЯГАТИМЕ МАРШРУТ МОТОЗМАГАНЬ 3-ГО ЕТАПУ КУБКУ УКРАЇНИ З МОТОРАЛІ

10 вересня 2020 року при тимчасово виконуючому обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігорю ВОЛИНЦЮ відбулась нарада щодо організації та проведення в районі третього етапу Кубку України з моторалі, який буде проходити на території Шосткинського району 3-4 жовтня 2020 року.
Організатори змагань спільно з представниками залучених служб: медиками, правоохоронцями та фахівцями лісового господарства узгодили план дій на два дні, протягом яких триватимуть заїзди мотогонщиків, остаточно визначили протяжність маршрута гонки, початок та реєстрацію учасників заходу.
Місце проведення мотораллі - Сумська область, Шостинський район, с. Пирогівка, База відпочинку „Бараспорт”.
02.10.2020 учасники запрошуються для ознайомлення з трасою, та вільні тренування. Траса являє собою коло довжиною 40 км, що складається з польових і лісових піщаних доріг з штучними і природними перешкодами, характерних для змагань з ралі. Вся траса розмічена і не вимагає навігаційних приладів.
Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор ВОЛИНЕЦЬ наголосив на тому, що при проведенні моторалі учасникам необхідно дотримуватись карантинних заходів.