Міськрайонна газета

ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я!

10 жовтня спортивне родинне свято «Тато, мама, я - спортивна сім’я!» зібрало п’ять собицьких родин учасників, гостей та вболівальників на сільському стадіоні в с. Собич. Головні герої спортивного заходу, а саме: Родина Закатій, Родина Линок, Родина Осипенко, Родина Кривуляко та Родина Палажченко змагалися у силі, спритності, винахідливості, просто відпочивали та спілкувалися з дітьми. Гості свята та вболівальники спостерігали, як учасники демонструють спортивний запал, добрий жарт, взаємодомогу та взаємоповагу.

Змагальний дух все більше захоплював сім’ї, особливо малих спортсменів. Команди подолали сім естафет, виконавши в кожній цікаві, а інколи дуже веселі завдання.

«Наше завдання – зробити так, щоби дітки більше часу проводили в спортивних залах, на спортмайданчиках. Тим більше, коли це робиться разом у родині, коли батьки показують приклад не тільки своїм, а й іншим діточкам – це здорово, так має бути», – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець.

Подарунки та грамоти за активну участь отримала кожна родина, а переможці та призери – ще й кубок та медалі. Перше місце здобула родина Кривуляко (тато Андрій з двома доньками Златою та Веронікою). «Найскладніше завдання було взагалі встигати за дітьми. Вони зараз такі спритні, і я намагався від них не відставати», – говорить батько.

Друге місце посіли спортивні Палажченки (тато Михайло, мама Юлія та син Микита), третіми фінішувала дружня родина Линок (тато Максим, мама Яна, доня Варя). За їхніми словами, для перемоги «треба було мати певну стратегію на кожному етапі – як між собою взаємодіяти».

Свято вийшло дуже забавним, і залишило масу позитивних емоцій!!!