Міськрайонна газета

ДОХІДНА ЧАСТИНА РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ У 2020 РОЦІ ПЕРЕВИКОНАНА

22 лютого під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулася щотижнева апаратна нарада. Участь у ній взяли керівники структурних підрозділів адміністрації, районних установ і організацій.

На порядку денному стояло три питання. Зі звітом про виконання районного бюджету за 2020 рік виступила начальник фінансового управління Шосткинської РДА Ксенія БАРДАКОВА.

Було зазначено, що в минулому році дохідна частина загального фонду районного бюджету виконана на 102,5 %. Видаткова частина виконана у сумі 102 718 216,65 гривень, що складає 96,9% до затверджених призначень.

У звітному періоді забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних галузей та інших соціальних виплат, прострочена заборгованість з їх виплат відсутня.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської райдержадміністрації Ігор ВОЛИНЕЦЬ звернувся до начальника фінансового управління з проханням тримати на контролі процес передачі коштів, документації та майна адміністрацій колишнього Ямпільського, С.-Будського та Глуівського районів.

«У зв’язку з приєднанням цих трьох адміністрацій до Шосткинської РДА прошу Вас особливо ретельно контролювати передачу їх комунального майна, фінансів і документів», - зазначив Ігор ВОЛИНЕЦЬ.

У ході апаратної наради присутні також заслухали доповідь начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Шосткинської РДА Наталія КОВБАСА про виконання у 2020 році Програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.