Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУЛА ЗМІНИ ДО РІШЕННЯ СЕСІЇ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙРАДИ «ПРО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2021 РІК»

Сьогодні 23 лютого під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулося засідання колегії Шосткинської районної державної адміністрації.

Воно пройшло в режимі ZOOM-конференції. На розгляд членів колегії виносилось 2 питання. Про внесення змін до рішення Шосткинської районної ради від 24.12.2020 року «Про районний бюджет Шосткинського району на 2021 рік» доповіла начальник фінансового управління Ксенія БАРДАКОВА.

«За рахунок вільного залишку коштів загального фону районного бюджету станом на 01.01.2020 року збільшені видатки загального фону у сумі 2 734 189 гривень по головному розпоряднику коштів Шосткинській районній раді. Ці кошти забезпечать проведення розрахунків по районним радам, які приєдналися до новоутвореного Шосткинського району. Частина з них піде на утримання виконавчого апарату Шосткинської районної ради у 1 кварталі поточного року», - зазначила Ксенія БАРДАКОВА.

Другим питанням члени колегії заслухали інформацію про виконання програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за 2020 рік.