Міськрайонна газета

1 ЖОВТНЯ – MIЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ

Музика — це найдивовижніший вид творчості та самовираження людини. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. З цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм серця — це теж музика. Музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей.

Міжнародний день музики святкують вже протягом 45 років — вперше його відзначили в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів Міжнародного дня музики був Дмитро Шостакович, композитор-класик 20 століття. Це свято відзначається щорічно 1 жовтня в усьому світі концертами за участю кращих артистів і художніх колективів.

І ЗНОВУ ПЕРШЕ МІСЦЕ

Народний вокальний колектив «Яворина» Шосткинського районного будинку культури у липні місяці отримав запрошення до участі у фестивалі-конкурсі "Ти у серці моїм, Україно!" online, присвяченого Дню Незалежності України. Засновники та організатори фестивалю-конкурсу - Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, Київський міський осередок Національної хореографічної спілки України, Київське міське відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ЇХ СЛАВА СЯЄ НАД УКРАЇНОЮ

 

29 серпня указом Президента України визначено як День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день увійшов до нашої історії як один з найчорніших, найстрашніших. Шість років минуло від Іловайської трагедії, яка стала точкою неповернення у боротьбі української нації за єдність своєї країни. І саме в цей день ми прихиляємо коліно перед мужністю та патріотичним подвигом усіх, хто віддав своє життя за право України лишатися незмінною на карті світу.

HA ШОСТКИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

В районі проведені урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України і 29-ї річниці незалежності України.

23 серпня 2020 року о 9:00 в селищі Вороніж відбулась офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор ВОЛИНЕЦЬ у своїй промові підкреслив: «Синьо-жовтий прапор є символом, єднання людей незалежно від національності, мови спілкування, віри. Сьогодні як десятки років тому він гуртує нас у єдине ціле – український народ».