Міськрайонна газета

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2014 році на Майдані Незалежності. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Кожен із цієї Небесної Сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

НА ШОСТКИНЩИНІ МАСЛЯНУ СВЯТКУВАЛИ, ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ

З метою відродження традицій української культури, обрядів, звичаїв, залучення до участі в народних святах широких верств населення, особливо дітей, підлітків та молоді, 17 та 18 лютого селами району пройшло театралізоване свято «Масляна».

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

14 лютого 2018 року Шосткинська центральна районна бібліотека організувала книжково-ілюстративну виставку «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя». Для учнів 9-А класу Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.О. Куліша (кл. керівник – В.М. Цегельська) проведена година пам’яті «Афган: подвиг, біль, пам’ять».