Міськрайонна газета

"МИ - МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!"

20 грудня 2019 року у місті Путивль відбулось обласне дитяче свято "Ми – майбутнє твоє, Україно!" з метою відзначення кращих колективів та учнів мистецьких шкіл Сумської області, які стали переможцями міжнародних та всеукраїнських творчих заходів.

ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

19 грудня у День Святого Миколая відбулося відкриття новорічної ялинки у селищі Вороніж. Дитяче свято відкрив Зразковий фольклорний колектив «Проліски» Шосткинського районного будинку культури (керівник Алла Зенченко). Діти привітали всіх присутніх із святом піснями та віршами. На свято до дітлахів завітав Святий Миколай. Він з радістю танцював з дітьми та дорослими у запальних хороводах і пригощав малечу солодощами. Наприкінці свята на ялинці запалали чарівні новорічні ліхтарики.

«КУЛІШЕВА СВІТЛИЦЯ» ВІТАЄ ГОСТЕЙ

До «Кулішевої світлиці» Шосткинської центральної районної бібліотеки для дітей завітали учні та педагоги Миронівського НВК. Керівник клубу за інтересами краєзнавчого напрямку «Воронізький літописець» Міллер Наталія Василівна провела цікаву та змістовну екскурсію про життєвий й творчий шлях Пантелеймона Олександровича Куліша. Гості з великим задоволенням та цікавістю поринули у світ незнаних досі краєзнавчих пошуків і розвідок про нашого видатного земляка.

ПАМ’ЯТЬ СЕРЦЯ

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія Голодомору все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.