Міськрайонна газета

ШОСТКИНЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ

3 вересня Шостка відзначила 278-річницю заснування міста та 74-річницю визволення Шосткинщини від фашистських загарбників. Святкові заходи пройшли за участю очільників місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадських діячів та пересічних громадян.

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ПІСЕННИЙ КОНКУРС «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ»

27 серпня 2017 року у м. Суми діти зі всіх куточків Сумщини змагались на масштабному пісенному конкурсі «Яскраві діти України», який зібрав 33 учасники – представників  всіх міст і районів області. Захід проходив в рамках фестивалю «SanremoJunior».

АНОНС! ШОСТКИНЩИНА СВЯТКУЄ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

23 серпня 2017 року о 9.00 в смт Вороніж (біля пам’ятного знака заснуванню селища) відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України за участю керівництва району, органів місцевого самоврядування, громадськості, молоді.

ЗІ СВЯТОМ, РІДНЕ СЕЛО!

«Хіба можна уявити село без білої хати і садка, верби і калини, барвінку і рути-м’яти, тихих світанків  і золотих вечорів, рідної мови і маминої пісні…» - саме такими словами  ведучої було розпочато 19 серпня свято Дня села Вовни. Велику кількість мешканців села та гостей зібрали привітні мешканці села. Близько двох годин тривала концертна програма. Місце проведення свята було прикрашено експозиціями українського побуту.