Міськрайонна газета

ФЕСТИВАЛЬ «ЧЕРВОНА РУТА» ПРОЙШОВ НА СУМЩИНІ

З метоюпошукута розкриттятворчих здібностей молодих авторів та виконавців, подальшого розвитку сучасної української пісні та популярної музики 21 квітня 2018 року в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбувся відбірковий конкурс Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики«Червона рута».

ДУША СКАРБИ ПРАДАВНІ БЕРЕЖЕ

На базі Шосткинської центральної районної бібліотеки відбулися дві творчі зустрічі учнів Воронізького НВК, членів гуртка "Літературне краєзнавство" при Районному будинку дитячої та юнацької творчості з краєзнавцями селища, членами Клубу за інтересами краєзнавчого напрямку «Воронізький літописець».

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ

Щороку навесні для дітей та юнацтва проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, який у бібліотеках Шосткинської районної централізованої бібліотечної системи пройшов під назвою «Книгою призначена зустріч» та мав на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, a й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги.

ГАРНА ПИСАНКА У МЕНЕ – МАБУТЬ, КРАЩОЇ НЕМА!

День Воскресіння Ісуса Христа – Великдень – одне з найбільших свят християн. Невід’ємна частина свята Великодня – писанка. У наших предків яйце було символом весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.