Міськрайонна газета

ВЕДЕМО МИ СВОЮ РОДОСЛОВНУ З КУЛІША

Слова, взяті для заголовка цієї статті, належать відомому представнику «розстріляного відродження», письменнику, Миколі Хвильовому (справжнє прізвище Фітільов). Ще далекого 1925 року він дав високу оцінку нашому землякові, вороніжцю, – Пантелеймону Олександровичу Кулішу, 201 річницю від дня народження якого ми відзначаємо цьогоріч. Зокрема, в листі до Миколи Зерова він писав: «Що ж до науки, політики й культури в широкому розумінні цього слова, то тут більшого за Куліша я не бачу. Здається, тільки він один маячить світлою плямою з темного минулого. Тільки його можна вважати за справжнього європейця, за ту людину, яка наблизилась до типу західного інтелігента, а тому ведемо ми свою родословну з Куліша».

ЮHІ ТАЛАНТИ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

До Дня Незалежності України стартував Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», започаткований Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблею.

Конкурс проходить з метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей i підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

ВИМРІЯНА ПОКОЛІННЯМИ

 28 червня 1996 року нарешті збулася багатовікова мрія українського народу: була прийнята Конституція незалежної держави – України.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Вистраждавши, виборовши собі волю, Україна має тепер свою державну мову, свої державні символи: Герб, Прапор, Гімн, які уособлюють її історію, її сутність.

СВЯТО РОДИННОЇ ТВОРЧОСТІ «РОДЕ НАШ КРАСНИЙ»

Запрошуємо до участі в онлайн-проєкті «Родинний марафон талантів Сумщини», який триватиме з 08 липня до 05 серпня 2020 року, творчі родинні колективи Шосткинщини.