Міськрайонна газета

ВОКАЛЬНОМУ АНСАМБЛЮ «ПОЛІСЯНКА» - 10 РОКІВ

24 лютого святковим концертом відзначив свій 10-річний ювілей вокальний ансамбль «Полісянка» Чапліївського сільського клубу.

«Полісянка» гордість і окраса нашого краю. Протягом 10 років вона популяризує кращі зразки української пісенної творчості, сприяє відродженню вокального мистецтва на Шосткинщині.

Аматорів сцени прийшли привітати численні шанувальники, друзі, представники влади та громадськості. Довголіття в житті і на сцені, нових досягнень, вдячного глядача вокальному ансамблю побажав начальник відділу культури Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Антоневич, який до вітальних слів додав Почесну грамоту та святковий торт. Щирі вітання та цінні подарунки ювіляри отримали від лідера територіальної громади Василя Кіктьова та директора ТОВ УГАК Ігоря Вакуленка.

Під час проведення заходу згадували талановитих людей, які були учасниками ансамблю, багато років дарували глядачам свій спів і демонстрували високий рівень виконавської майстерності. Це – Наталія Пластун, Надія Сурай. Сьогодні мистецькі традиції аматорського вокального ансамблю продовжують: Віра та Володимир Тичкови, Антоніна Троян, Анатолій Грибань та Сергій Смашний.

Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Шанувальники, які прийшли на свято, отримали гарний настрій і задоволення від спілкування з українською піснею і побажали колективу нових творчих успіхів, довголіття і натхнення.