Міськрайонна газета

ГЕНІЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї рідної землі.

Ціною героїв Майдану – Небесної Сотні – які поклали  свої життя за нашу свободу, ми тепер виборюємо справжню Незалежність, про яку мріяв великий кобзар Т.Г. Шевченко і про яку  вже ніхто не зможе сказати, що воля і свобода далися Україні надто легко.

Відділ культури Шосткинської районної державної адміністрації традиційно проводить заходи до дня народження Т.Г.Шевченка.

Шосткинська районна централізована бібліотечна система організувала книжкові виставки: «Тарасовими шляхами» (центральна районна бібліотека для дітей), «І лине над землею Шевченкове святеє слово…» (Гамаліївська бібліотека-філія), «Шевченко і сучасність» (Глазівська бібліотека-філія), «Поки сонце з неба світить тебе, Тарасе, не забути» (Каліївська бібліотека-філія); літературна виставка-персоналія «Тарас Шевченко – гордість нації, символ України» та виставка художніх репродукцій «Мистецька спадщина Шевченка» (централізована районна бібліотека); виставка-подорож «Слідами Тарасової долі» (Івотська бібліотека-філія).                      

Також проведені масові заходи: конкурс знавців творчості Т.Шевченка «Ми Шевченка славить будемо і ніколи не забудемо» (центральна районна бібліотека для дітей), літературні портрети «Шевченко вічний як народ» (Івотська бібліотека-філія) та «Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка нема» (Клишківська бібліотека-філія), мистецька композиція «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (Собицька бібліотека-філія), мистецька година «Мова українська та Шевченкове слово» (Богданівська бібліотека-філія), вікторина «Чи знаємо ми твори Шевченка?» (Каліївська бібліотека-філія) та інші.