Міськрайонна газета

«УКРАЇНА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ …»

Відділ культури Шосткинської райдержадміністрації проводить заходи з популяризації історії та сучасності, видатних діячів України.

В’ячеслав Максимович Чорновіл – державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола», розпоряджень голів Сумської облдержадміністрації та Шосткинської райдержадміністрації, з метою популяризації матеріалів про його життєвий шлях Шосткинська районна централізована бібліотечна система провела заходи із циклу «Видатні імена України».

Бібліотекар Гамаліївської бібліотеки-філії організувала книжково-публіцистичну виставку «В’ячеслав Чорновіл: 4 подвиги і життя в ім’я незалежності України».

Шосткинська центральна районна бібліотека для відвідувачів відділення денного перебування та працівників Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування населення провела тематичний перегляд літератури «З Україною в серці», інформаційну хвилину «Він був пророком у своїй Вітчизні» та організувала перегляд документального фільму «В’ячеслав Чорновіл – постать на тлі епохи».

Бібліотекар Івотської бібліотеки-філії провела ювілейну посвяту «Намагався нести в політику мораль» для юнацької категорії Івотського НВК.

Бібліотекар розповіла про життєвий та політичний шлях видатного державного діяча України. Потім учням була запропонована відео-презентація «Обличчя української історії: В.Чорновіл».