Міськрайонна газета

«Я МАЮ ПРАВО!»

Відділ культури Шосткинської РДА постійно проводить заходи, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

На виконання Указу Президента України 2018 рік оголошений Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та розпорядження голови Сумської облдержадміністрації «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації на території Сумської області правопросвітницького проекту «Я маю право!» Шосткинська районна централізована бібліотечна система розпочала проведення просвітницьких заходів та популяризацію літератури з цього питання.

Шосткинська центральна районна бібліотека організувала книжково-публіцистичну виставку "Верховенство права як результат здійснення прав людини".

Бібліотекар Собичівської бібліотеки-філії провела урок права «Знай свої права!» та бесіду-екскурс по сторінках дитячих казок, в яких порушуються права героїв для дитячої категорії Собичівського НВК .

Бібліотекар Миронівської бібліотеки-філії спільно з Миронівським СБК організували та провели брейн-ринг «Права свої знай та про правила й обов’язки не забувай!» для учнів 1 – 4 класів Миронівського НВК. У вступній частині до заходу бібліотекар провела бесіду, а директор СБК прочитала дітям вірші про права і обов’язки дитини. Далі діти із великим задоволенням і активністю прийняли участь у казково-правознавчій вікторині «Права в казках».

Бібліотекар Івотської бібліотеки-філії для учнів 3 класу Івотського НВК організувала проведення інтегрованого заняття з правової освіти «Подорожі в правову країну». Вона розповіла дітям про історію прийняття ООН «Конвенції про права дитини» та її загальні положення.