Міськрайонна газета

ГАРНА ПИСАНКА У МЕНЕ – МАБУТЬ, КРАЩОЇ НЕМА!

День Воскресіння Ісуса Христа – Великдень – одне з найбільших свят християн. Невід’ємна частина свята Великодня – писанка. У наших предків яйце було символом весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.

Напередодні у центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого відкрилася духовно - мистецька виставка «Весна іде, наповнена чудес – Христос Воскрес!»

Ця виставка традиційна, але майстри не перестають дивувати глядачів: писанки, плетені кошики і корзинки, вишиті серветки та рушники, ікони, великодні прихватки. Загалом на виставці представлено понад 127 творчих робіт 49 учасників.

 Нікого не залишили байдужими дитячі роботи Клубу за інтересами «Майстринька», який діє при Ображіївській бібліотеці – філії (керівник – бібліотекар Галина Бєлокоз). Керівник зі своїми «підопічними» (Пакало Богдана, Котлова Марія, Орлик Вікторія) представили незвичайні неординарні роботи виконані в техніці айріс фолдінг. Ця техніка дозволяє створювати особливо красиві і оригінальні вироби. Спеціалісти називають таку аплікацію «райдужне складання». Така робота вимагає акуратності і непоспішності. Клуб не вперше приймає участь у таких заходах.