Міськрайонна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ

Щороку навесні для дітей та юнацтва проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, який у бібліотеках Шосткинської районної централізованої бібліотечної системи пройшов під назвою «Книгою призначена зустріч» та мав на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, a й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги. Кожен день Тижня визначався різноманітністю бібліотечних заходів: книжкова виставка та вікторина «Нас єднає мудрість слова» (Вовнянська б/ф); година спілкування «Подорож в країну здоров’я» та літературна подорож «У місті Читайликів» (Івотська б/ф); книжкова виставка «Нові книги: будь сучасним, читай українське!» та бесіда «Книгою призначена зустріч» (Собичівська б/ф); казковий калейдоскоп «Є на світі казкова країна» (Собицька б/ф) та інші.

Шосткинська центральна районна бібліотека для дітей провела День української книги «Мандруємо книжковим Всесвітом»: літературний конкурс «Хто книжечки читає, той швидко відгадає…», літературна веселка «Поетичні перлини дитячої літератури» та мовний лабіринт «Цікавинки про мову». В інші дні тижня проведено заходи: екологічний кошик цікавинок «Пташиний дивосвіт», ігротека «Сміх-смішок» (до Дня сміху), пізнавальна гра «Мандрівка з зупинками».

До свята Великодня центральна дитяча бібліотека провела День творчості «Великодні мотиви»: творча година «Створи красу своїми руками», виставка дитячих малюнків «Малинові дзвони Великодня» та Гамаліївська бібліотека-філія День духовності «Відчини своє серце добру»: пізнавально-оглядова виставка та народознавча година «Писанка мальована, з любов’ю подарована».