Міськрайонна газета

ХАЙ НЕ СПІШАТЬ ЛІТА НА ВАШ ПОРІГ

Гортає час прозорі сторінки книги життя. На зміну дитинству приходить юність ,шалено мчить молодість ,поважно йде зрілість. Але людина не завжди хоче вірити своєму паспортному вікові , особливо якщо Господь наділив молодою душею та небайдужим серцем. Саме таких людей і об′єднав клуб за інтересами « Берегиня» Собицької бібліотеки-філії – це колоритні , харизматичні жіночки, що ,відпрацювавши, хто в школі, хто на виробництві , хто в споживспілці , хто в сільському господарстві , перебувають на заслуженому відпочинку.

Започаткували роботу клубу Філон Н.Ф та Кривуляко В.Я. у січні 2017 року.

Діяльність клубу багатогранна : тут проводиться і виконання психологічних тестів для пізнання особистості , і виконання та презентація власних творчих портретів у техніці «бінго» , і відзначення календарних та обрядових свят, виготовлення листівок та сувенірів до свят, розробка та проведення вітальних заходів до дня іменинника .

На цей раз жінки з подарунками та квітами завітали в гості до учасниці клубу Ліфіренко Парасковії Павлівни, яка відзначала свій 90-річний ювілей. Для ювілярки звучали найщиріші привітальні слова та побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя, довгих років життя.