Міськрайонна газета

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

21 вересня відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня партизанської слави, який відбувся біля братських могил жертв нацизму поблизу села Остроушки Коротченківської сільської ради.

Віддаючи дань подіям тих років, в заході взяли участь представники органів влади та органів місцевого самоврядування, ветеранських організацій, громадськості, молоді Шосткинського району та міста Шостка.

Виступаючі підкреслювали роль і значення у Перемозі жертовності і подвигу народу.
«Самовідданість та патріотизм Шосткинських партизанів нетлінні для покоління будівників нової України» - про це заявив у своєму виступі голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров.

Голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк зауважив: «Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Згадуючи цих людей і доблесні їх справи, маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною, це – вічно жива історична пам'ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати відчуття патріотизму…».

Безмежна вдячність усім представникам воєнного покоління за здобуту дорогою ціною Перемогу, за ратний подвиг і самопожертву, за тяжку працю у повоєнні роки в розбудові незалежної України.

Світла пам'ять загиблих у роки Другої світової війни була вшанована хвилиною мовчання. До могил жертв нацизму покладені квіти.