Міськрайонна газета

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

З правовими питаннями ми зустрічаємось досить часто. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. 

Відділ культури Шосткинської РДА постійно проводить заходи, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

На виконання реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», Національної програми правової освіти населення, Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми Шосткинською районною централізованою бібліотечною системою проведено Тиждень правових знань.

Бібліотекарями використано різні форми роботи правоосвітнього та правовиховного характеру: юридична тематична виставка «Юридичний компас для молоді», книжкова виставка «Право на право», віртуальна подорож по правовим сайтам, перегляд відеоролика «Юридичні професії» для юнацької категорії читачів (центральна районна бібліотека); тематична поличка «Право від А до Я», виставка-діалог та перегляд літератури «Великий дім – Держава, а лад у нім – Закон», бесіда «Права людини – твої права», година спілкування «Закон на сторожі дитинства», правові сходинки «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба» (центральна дитяча бібліотека), виставка – диалог «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція» та «Я – дитина України. Які я маю права?» (Гамаліївська бібліотека-філія), бесіда «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей» (Богданівська б/ф), міні-диспут «Людська гідність – справа особиста чи громадська?» (Вовнянська б/ф),  відео-лекторій  «Незнайомі люди. Правила поведінки» та година правових знань «Твої права і відповідальність» для читачів-дітей (Івотська б/ф),  правовий урок «Знай та поважай свої права» та книжкова поличка «Права людини» (Клишківська б/ф), інформаційна хвилина «Ви не для продажу» (Маківська б/ф), година правових знань «Що нам відомо про торгівлю людьми?» (Пирогівська б/ф), інформаційний стенд та година «Правова допомога – це реально!» (Собицька б/ф) бесіда «Ні! Насильству в сім’ї» (Собичівська б/ф), інформгодина «Збережи своє право на свободу!!!» (Тиманівська б/ф).