Міськрайонна газета

НАМ БЕРЕГТИ ТЕБЕ, СОБОРНУ І ЄДИНУ І НАМ ІСТОРІЮ ТВОРИТЬ!

День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Відділ культури Шосткинської районної державної адміністрації на виконання програми «Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки» спрямовує свою роботу на популяризацію знань про історію і незалежність України, відзначення пам’ятних та визначних дат нашого державотворення, виховання громадянина-патріота.

До Дня Соборності України та 100-річчя з часу проголошення об’єднання двох українських утворень – УНР і ЗУНР – у єдину Соборну Незалежну Українську державу Шосткинською централізованою бібліотечною системою проведено заходи:  урок патріотизму «Величний день єднання» (центральна районна бібліотека), історичний урок «Соборна Україна: від ідеї – до життя» (центральна районна бібліотека для дітей), книжкова виставка «Україна: початок великого шляху» та книжково-публіцистична виставка «Історія України і державотворення» (Гамаліївська сільська бібліотека-філія), тематична виставка «Соборна, єдина, неділима» та відео-презентація «Україна, твоя доля – єдність, злагода та воля» (Івотська б/ф), бесіда «Так будь же соборною наша держава» (Каліївська б/ф), бесіди «2019 рік – Рік Соборності України» (Собичівська б/ф) та «Моя соборна суверенна Україна» (Клишківська б/ф), бесіда-мандрівка «І возрадується душа твоя, Україно!» (Чапліївська б/ф).