Міськрайонна газета

ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

Відділ культури Шосткинської РДА постійно проводить заходи, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

З метою популяризації інформаційних матеріалів з правових питань населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки, бібліотекарі Шосткинської районної ЦБС проводять правопросвітницьку роботу серед школярів та пересічних громадян, інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Шосткинською районною ЦБС проведено просвітницькі та інформаційні заходи в рамках Тижня Відкритого Уряду та проекту «Я маю право!»:   виставка-перегляд «Я – дитина, я – людина» та квест-гра «Подорож країнами Закону, Права і Моралі» (центральна районна бібліотека для дітей), інформаційний огляд «Медична реформа» (Гамаліївська бібліотека-філія), відверта розмова «Держава і соціальний захист населення. Субсидії» та засідання Клубу за інтересами краєзнавчого напрямку «Воронізький літописець» «Міністерство соціальної політики України. Субсидії»  (центральна районна бібліотека), інформаційна виставка «Проблеми, що нас хвилюють…» (Клишківська б/ф), юридична інформація «Права і людина. Субсидії: за і проти» (Чапліївська б/ф), відверта розмова «Тиждень Відкритого Уряду» та юридична хвилина «Я маю право!» (Миронівська б/ф), обговорення проблемного питання «Людина в світі реформ: пенсійна та медична», відео-лекторій  «Правові орієнтири» та брейн-ринг «Чи є права без обов’язків?» (Івотська б/ф), виставка-інформація «Свої права потрібно знати» (Глазівська б/ф).