Міськрайонна газета

УКРАЇНА– КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. 

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети.

Бібліотекарями Шосткинської районної ЦБС проведено заходи до Дня Гідності та Свободи з метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина; прищеплення любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України, а саме: книжкова виставка «Євромайдан. Події і люди», віртуальний огляд «Революції, що змінили країну», патріотичне читання віршів «Майдан – це стан душі і поклик серця» (центральна районна бібліотека); інформаційна викладка літератури «Революція Гідності: ми маємо право на свободу», перегляд відеофільму «Палаюча зима. Боротьба України за свободу», година спілкування «Революція Гідності: як це відбувалося», перегляд відеоролика «Зима, що нас змінила» (центральна районна бібліотека для дітей); відео-презентація «Тут юнь прекрасна і свята, встелила землю в мить єдину» (Івотська бібліотека-філія), урок патріотизму «Волі народної дзвін» (Клишківська б/ф), інформаційна година «День Гідності та Свободи» (Ковтунівська б/ф), патріотична година «Народження демократії» (Коротченківська б/ф), історична година «Добровольці божої чоти» (Миронівська б/ф), історична година «Не плач, Україно моя, за синами своїми…» (Пирогівська б/ф), година патріотизму «Небесній Сотні шана й молитви», відео-репортаж «Вільні творити майбутнє» (Собицька б/ф), відео-хроніка подій «Події, які вразили світ» (Чапліївська б/ф).

Також у Миронівському сільському Будинку культури відбулася історична година :"Добровольці божої чоти ", виховні години для учнів до Дня гідності та свободи "Украіна гідна свободи" пройшли у Пирогівському сільському клубі, Івотському сільському клубі, Вовнянському сільському клубі, Шевченківському сільському клубі.

Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя.