Міськрайонна газета

І ВЧОРА КУЛІШ, І СЬОГОДНІ КУЛІШ...

Для заголовку взято примовку із народної пісні, яку так часто любив використовути Пантелеймон Куліш. Цим висловом хочеться сказати, що, незважаючи на те, що рік 200-річчя П.О. Куліша, визначного українського культурного діяча, закінчився, але дорога до пізнання як його самого, так і життєвого та творчого шляху митця продовжує протоптуватися. На малу батьківщину письменника до містечка Вороніж завітала група учнів та вчителів Богданівського НВК, щоб пройти воронізькими стежками й дізнатися більше про нашого видатного земляка.

Сучасним дітям, зрозуміло, не цікаво просто сидіти й слухати, чи розглядати якісь незрозумілі документи та фотографії. Тому для більшої зацікавленості екскурсантам, керівником Клубу за інтересами краєзнавчого напрямку «Воронізький літописець» при Шосткинській центральній районній бібліотеці для дітей  Міллер Наталією Василівною, було запропоновано подивитися фільм, ознайомитися з експонатами «Кулішевої світлиці», навіть потрогати й дещо приміряти. Потім учні стали учасниками креативних завдань та вікторини, за що ще й отримали солодкі призи.

Була проведена для гостей оглядова екскурсія по Воронежу. Зупинку зробили на кутку Кулішівка, де знаходилася батьківська хата й церква Трьох Святителів, у якій прийняв святе хрещення малий Панько Куліш.