Міськрайонна газета

СЛЬОЗОЮ ОМИВАЄТЬСЯ ДУША…

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.

Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 - 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

Відділ культури Шосткинської районної державної адміністрації спрямовує свою роботу на виконання програми «Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки», вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання патріотичної свідомості і любові до Батьківщини, розвиток бажання стати гідними громадянами України.

Шосткинською районною централізованою бібліотечною системою до цієї пам’ятної дати проведено заходи: інформаційно-тематична виставка «Небесна Сотня – Герої нашого часу», патріотичне читання «Небесна варта України», перегляд відеофільму «Небесна Сотня у вирій полетіла…» (центральна районна бібліотека);  книжкова виставка «Небесна Сотня. Історія нескорених» (Гамаліївська бібліотека-філія), година історичної правди «Пам’ять подвигу в серці народу жива» (Миронівська б/ф), година патріотизму «Герої не вмирають… Просто йдуть…» (Собицька б/ф). 

Хай пам'ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.