Міськрайонна газета

ВОРОНІЖ ВШАНОВУЄ ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА

До 200-ліття від дня народження видатного земляка Пантелеймона Олександровича Куліша на малій Батьківщині письменника у селищі Вороніж, де він народився і провів свої дитячі та юнацькі роки, відбулося урочисте святкування і вшанування великого діяча української культури.

У ВОРОНЕЖІ ВІДКРИТО ПАМ'ЯТНИК ВИДАТНОМУ ЗЕМЛЯКУ ПАНТЕЛЕЙМОНУ КУЛІШУ

7 серпня, з нагоди 200 річниці від дня народження видатного українського письменника, філософа, політичного і громадського діяча Пантелеймона Куліша, у Шосткинському районі відбулися заходи з вшанування його пам’яті. Знаковою подією цього дня стало увічнення творчого та життєвого подвигу земляка в кам’яному монументі, який цього дня урочисто відкрили. Реалізація проекту будівництва майданчика для постаменту та його виготовлення стала можливою за сприяння всіх органів влади державного, обласного та районного рівнів. Загалом з бюджету району на ці потреби було направлено 700 тисяч гривень.

НА ШОСТКИНЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ «КУЛІШЕВІ ЧИТАННЯ»

На місці колишнього «Кулішевого хутора», поблизу села Гукове Гамаліївської сільської ради відбулися п’ятнадцяті Кулішеві читання – літературно мистецьке свято, що об’єднує сотні поціновувачів таланту видатного земляка.

«СВОЄЇ МОВИ РІДНОЇ І СВОГО РІДНОГО ЗВИЧАЮ ВІРНИМ СЕРЦЕМ ДЕРЖІТЕСЯ…»

У приміщенні Воронізької дитячої музичної школи відбулася презентація путівника «Воронізькими стежками П. О. Куліша». Це видання було підготовлено до друку членами Клубу за інтересами краєзнавчого напрямку  «Воронізький літописець» Шосткинської центральної районної бібліотеки та видано за сприяння Воронізького селищного голови Валерія Ястребова.