Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ СЕКРЕТ ЗДОРОВ’Я

До Всесвітнього дня здоров’я Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено бесіду «В чому полягає секрет здоров’я» з неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Мета заходу – первинна профілактика серед підлітків та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«У МАЙБУТНЄ – ЗДОРОВИМИ»

Майбутнє кожної держави – це її молодь. Тому без перебільшення можна стверджувати, що саме здорова молодь – запорука успіху України, її розвитку, благополуччя і процвітання. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди мають скласти основу української держави.

РІВНІ ПРАВА ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК – ОСНОВА ЦИВІЛІЗОВАНОГО СУСПІЛЬСТВА

4 квітня 2018 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для безробітних, які перебувають на обліку у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості проведено заняття з елементами тренінгу «Рівні права чоловіків і жінок – основа цивілізованого суспільства». Метою заходу було виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі.

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ