Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Карла Маркса, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

ПЕРШИЙ РАЗ – У ПЕРШИЙ КЛАС!

Свято Першого дзвоника – подія одночасно і радісна, і хвилююча не тільки для дітей, які йдуть до школи, але і для батьків, які віддають свою малечу до 1-го класу.

Для учнів-старшокласників День знань – це мить, яка  дарує нові зустрічі зі старими друзями та однокласниками, відкриває нові шляхи та народжує нові мрії. Для першокласників дане свято є чимось незвичайним та новим, адже замість ігор тепер – уроки, замість друзів з дитсадка – товариші по парті, замість рідної виховательки – незнайомий вчитель. Це завжди хвилююча мить, мить яка зворушує серця багатьох… Тим паче, якщо до школи йдуть діти, які виховуються в прийомних сім’ях.

«БУТИ БАТЬКАМИ - ПОЧЕСНО І ВІДПОВІДАЛЬНО»

29 серпня 2017 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового відділення Шосткинської центральної районної лікарні в рамках роботи спеціалізованого формування «Консультаційний пункт у пологовому стаціонарі», організовано та проведено захід «Бути батьками - почесно і відповідально» для вагітних жінок.

УРЯДОМ ЗАПРОВАДЖЕНО ІНСТИТУТ НАСТАВНИЦТВА НАД ДИТИНОЮ, ЯКА ПРОЖИВАЄ У ДИТЯЧОМУ ЗАКЛАДІ

4 липня 2017 року Постановою № 465 Кабінет Міністрів України затвердив довгоочікуване Положення про наставництво, згідно якого визначено механізм організації здійснення та ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.

ЖИТОМИРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ-ІНТЕРНАТ ЗДІЙСНЮЄ НАБІР НА НАВЧАННЯ

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО)

До Житомирського вищого професійного училища-інтернату на 2017-2018 навчальний рік приймаються особи віком від 15 до 45 років, що мають інвалідність, стан здоров’я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією.