Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

Так сталося, що День Соборності відзначається в надзвичайно важкі для нашої країни часи. Це і бойові дії, що точаться на сході України, і посилена охорона державних кордонів, і відчуття постійної тривоги за наше майбутнє. Але саме ці трагічні обставини дуже міцно згуртували українців і так об’єднали усіх нас, що сьогодні увесь світ побачив – Україна дійсно є Соборною і неділимою!

СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ

Директором Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Неродою та начальником відділу соціальної роботи Іриною Верховцовою проведена робоча зустріч з головою Клишківської сільської ради Борисом Прядкою та директором Клишківського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Іриною Чайкою щодо впровадження послуги сімейного патронату над дитиною на території с. Клишки.

РОБОТА З НЕПОВНОЛІТНІМИ ТА МОЛОДДЮ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КОНФЛІКТІ З ЗАКОНОМ

Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено зустріч-консультацію щодо методів та технологій з розвитку соціально-позитивної поведінки неповнолітніх та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у якій взяли участь провідний інспектор Шосткинського міськрайонного відділу з питань пробації Сумської області  Сергій Гончаров та служба у справах дітей Шосткинської РДА на чолі з Тетяною Захарченко.

ЗАХИЩАЄМО ПРАВА ДІТЕЙ

15 січня 2020 року голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини