Міськрайонна газета

ЕВАКУАЦІЯ ДІТЕЙ З ПРИКОРДОННЯ

Евакуація із Сумської області - у Попівці залишається близько 20 людей, з  ними немає зв'язку | РБК-Україна

З трьох населених пунктів Шосткинського району Сумської області через безпекову ситуацію примусово евакуюють дітей.

Відповідне рішення погодили члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

НАДАННЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ, ЕВАКУЙОВАНИХ З 5-ТИ КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету Сумської області у розмірі 2 000 гривень одному з батьків на кожну дитину, евакуйовану з території громад, визначених розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 10.07.2023 № 300-ОД, від 11.08.2023 № 393-ОД «Про проведення евакуації населення».

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЗА ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ УКРАЇНИ

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за  особливі досягнення молоді в розбудові України - Київська обласна військова  адміністрація

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2023 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи
відзначені державними нагородами.

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ОНЛАЙН НА CУМЩИНІ!

За ініціативи та організації Сумського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді відтепер можна отримати психологічну допомогу та підтримку онлайн. Психологічну консультацію бажаючі можуть отримати в соціальній мережі Facebook на сторінці «Психологічна підтримка на Сумщині» за посиланням https://www.facebook.com/psiholog.dopomoga/.

Психологічна допомога передбачає роботу з людьми, спрямованої на вирішення різного роду психологічних проблем, повязаних з труднощами в міжособистісних стосунках, а також глибинних особистісних проблем.

ПРОСВІТНИЦЬКА ЛЕКЦІЯ З ВАГІТНИМИ «ЯК НОВОНАРОДЖЕНА ДИТИНА ЗУСТРІЧАЄ ЦЕЙ СВІТ»

З метою популяризації засад усвідомленого та відповідального батьківства, як основної умови повноцінного фізичного і психічного розвитку дитини, працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового стаціонару Шосткинської ЦРЛ з вагітними жінками проведено просвітницьку лекцію «Як новонароджена дитина зустрічає цей світ».