Міськрайонна газета

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ОНЛАЙН НА CУМЩИНІ!

За ініціативи та організації Сумського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді відтепер можна отримати психологічну допомогу та підтримку онлайн. Психологічну консультацію бажаючі можуть отримати в соціальній мережі Facebook на сторінці «Психологічна підтримка на Сумщині» за посиланням https://www.facebook.com/psiholog.dopomoga/.

Психологічна допомога передбачає роботу з людьми, спрямованої на вирішення різного роду психологічних проблем, повязаних з труднощами в міжособистісних стосунках, а також глибинних особистісних проблем.

ПРОСВІТНИЦЬКА ЛЕКЦІЯ З ВАГІТНИМИ «ЯК НОВОНАРОДЖЕНА ДИТИНА ЗУСТРІЧАЄ ЦЕЙ СВІТ»

З метою популяризації засад усвідомленого та відповідального батьківства, як основної умови повноцінного фізичного і психічного розвитку дитини, працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового стаціонару Шосткинської ЦРЛ з вагітними жінками проведено просвітницьку лекцію «Як новонароджена дитина зустрічає цей світ».

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

В Україні продовжується робота з впровадження нової форми сімейного виховання – патронату над дитиною, метою якої є забезпечення прав кожної дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

ПРОФІЛАКТИКА РАННЬОГО CОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА

 

Запобігання ранньому соціальному сирітству – це один із пріоритетних напрямків роботи Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На сьогоднішній день у Шосткинському РЦСССДМ перебуває 8 сімей як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах з приводу соціального сирітства, у них виховується 10 дітей. На розгляді в суді знаходяться дві справи щодо позбавлення батьківських прав батьків, діти яких перебувають у Сумському обласному будинку дитини. Інші 6 сімей перебувають під соціальним супроводом фахівця із соціальної роботи.

IHФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД З НЕПОВНОЛІТНІМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КОНФЛІКТІ ІЗ ЗАКОНОМ

Відповідно до спільного плану роботи Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Шосткинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центру пробації» проведено захід для неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проведено лекцію «Обережно: туберкульоз»!

Ця тема є надзвичайно важливою, оскільки епідемічна ситуація з захворюваністю на туберкульоз в Україні за останні роки залишається напруженою і прогностично несприятливою.