Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

ВІДЧИНІТЬ ДВЕРІ СВОГО СЕРЦЯ!

9 жовтня 2018 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для працівників Воронізького селищного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів проведено захід «Відчиніть двері свого серця!», мета якого: поширити інформацію щодо впровадження нової форми сімейного виховання – патронату над дитиною.

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ СІМЕЙНИХ ФОРМ ВИХОВАННЯ У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Кожна дитина має право на виховання у сімейному оточенні, неза­лежно від того, можуть її біологічні батьки забезпечити нормальні умови життєдіяльності та виховання чи ні. Щодо дітей, які за певних складних життєвих обставин залиши­лися без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку та виховання бере на себе держава.

БУТИ БАТЬКАМИ – ПОЧЕСНО І ВІДПОВІДАЛЬНО

17 вересня 2018 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового відділення Шосткинської центральної районної лікарні, згідно плану роботи, було організовано та проведено захід «Бути батьками - почесно і відповідально» для вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми.

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ МОЛОДІ ДО СУЧАСНОГО РИНКУ ПРАЦІ

Працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з провідним інспектором Шосткинського МРВ ДУ «Центр пробації в Сумській області» Гончаровим С.Д. проведено захід «Соціальна адаптація молоді до сучасного ринку праці» для молоді та неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавлення волі.