Міськрайонна газета

«МИ ПРОТИ СНІДу, МИ ОБИРАЄМО ЖИТТЯ!»

22 липня 2016 року з метою проведення профілактичної та інформаційно-просвітницької роботи, щодо актуалізації проблеми захворювання на СНІД, розкриття наслідків безвідповідальної поведінки, ознайомлення зі способами зараження, серед безробітних громадян, які перебувають на обліку Шосткинського міськрайонного центру зайнятості Шосткинським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено груповий захід у формі тренінгу на тему: «Ми проти СНІДу, ми обираємо життя!».

Під час проведення заходу  розкрито поняття: «особи «групи ризику»», «спосіб життя», «здоровий спосіб життя», «безпечна поведінка», розглянуто етіологію захворювання на СНІД, чинники, які підвищують ризик зараження, симптоматичні прояви СНІДу тощо.                                              

В ході тренінгового заняття проведено вправи: «Вітання», «Асоціації», «Овації», рольову гру «Ситуація «Життя»». Також до уваги учасників тренінгу запропоновано інформаційне повідомлення «Морська зірка», мозковий штурм: «Що я можу зробити для боротьби з ВІЛ/СНІДом?», «Факт чи вигадка», «Правильно-неправильно». Підбиття підсумків заняття, шляхом обговорення власних почуттів, вражень, закріплено творчим завданням «Асоціації», з яким учасники успішно справились.

Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання, ознайомитися зі спектром соціальних послуг, які надає Шосткинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, отримати індивідуальне консультування.