Міськрайонна газета

«У МАЙБУТНЄ – ЗДОРОВИМИ»

Майбутнє кожної держави – це її молодь. Тому без перебільшення можна стверджувати, що саме здорова молодь – запорука успіху України, її розвитку, благополуччя і процвітання. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди мають скласти основу української держави.

Так, з метою узагальнення знань дітей про здоров’я, формування бажання вести здоровий спосіб життя, поглиблення знань про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, виховання почуття відповідальності за збереження власного здоров’я, 11 квітня 2018 року Шосткинським РЦСССДМ для дітей з прийомних сімей проведено інформаційну лекцію «Будьмо здорові».

На захід було запрошено лікаря-фтизіатра Шосткинського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру – Третяка В.Л., який розповів учасникам заходу про туберкульоз, причини та шляхи зараження, особливості лікування та ін.

Під час даного заходу прийомні діти дали відповідь на питання анкети щодо здорового способу життя, взяли участь у вікторині «Життя і здоров’я людини» та ін.

По закінченню учасники отримали інформаційні листівки «Чинники здорового способу життя» (за Хоулі Е., Френксом Б., 2000).