Міськрайонна газета

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ – ІННОВАЦІЙНА ФОРМА ВИХОВАННЯ

13 червня 2018 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за участі першого заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Волинця Ігоря Васильовича була проведена лекція «Патронат над дитиною – інноваційна форма виховання» для педагогічного колективу Миронівського навчально-виховного комплексу.

В ході лекції учасників було ознайомлено з основними аспектами нової форми сімейного виховання в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Розглянуто також такі питання, як мета патронату, термін перебування у патронатній родині, вік дітей, хто може стати патронатним вихователем та які основні завдання патронатних вихователів, їх права та обов’язки, а також грошове забезпечення патронатної сім’ї.

Після лекції всі учасники мали змогу отримати відповіді на запитання в ході індивідуальних консультацій та отримали буклети-пам’ятки про патронат над дитиною.