Міськрайонна газета

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ МОЛОДІ ДО СУЧАСНОГО РИНКУ ПРАЦІ

Працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з провідним інспектором Шосткинського МРВ ДУ «Центр пробації в Сумській області» Гончаровим С.Д. проведено захід «Соціальна адаптація молоді до сучасного ринку праці» для молоді та неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавлення волі.

Мета заходу: в ході бесіди ознайомити учасників з сучасним станом ринку праці в Україні та актуальними професіями сьогодення, розглянути професіограми кількох сучасних професій, а саме : дизайнер, HR-менеджер, IT-спеціаліст і також робітничих професій. З присутніми була проведена методика на визначення схильності до професії за п’ятьма основними типами: «людина-людина», «людина-природа», «людина-техніка», «людина-знакова система» та «людина-художній образ».

По закінченні заходу учасникам були надані відповіді на запитання та індивідуальні консультації за результатами методики, а також роздані буклети про центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сумської області та листівки з профорієнтації.