Міськрайонна газета

БУТИ БАТЬКАМИ – ПОЧЕСНО І ВІДПОВІДАЛЬНО

17 вересня 2018 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового відділення  Шосткинської центральної районної лікарні, згідно плану роботи, було організовано та проведено захід «Бути батьками - почесно і відповідально» для вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми.

У ході бесіди обговорено суть поняття “відповідального батьківства” , яке має широке значення і включає психологічні й фізіологічні моменти формування відповідальних і компетентних батьків, котрі очікують, а згодом і виховують бажану в родині дитину. Оскільки найголовніше у житті дитини – це любов до неї з боку батьків та тих людей що її оточують, то саме тут і відіграє важливу роль свідоме ставлення до батьківства, грамотність у виконанні своїх батьківських обов’язків.

Наприкінці заходу учасниці мали змогу в індивідуальному порядку отримати відповіді на питання, які їх цікавили: механізм реєстрації новонародженої дитини, порядок оформлення виплат державної соціальної допомоги при народженні дитини та ін.