Міськрайонна газета

ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА З ПОРОДІЛЛЯМИ «ЖІНОЧА РОЗМОВА: ШКОЛА МОЛОДОЇ МАТЕРІ»

З метою зміцнення інституту сім’ї 21 листопада 2018 року на базі консультпункту при пологовому стаціонарі Шосткинської ЦРЛ з жінками, які народили дитину, працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичну бесіду «Жіноча розмова: школа молодої матері».

Здійснення профілактичної роботи з породіллями на місцях забезпечує раннє виявлення відмови матері від новонародженої дитини, своєчасне залучення ресурсів родини у наданні підтримки жінці з дитиною.

Так, жінкам повідомлено про явище післяпологової депресії, причини, симптоми та способи її подолання. Після народження дитини післяпологова депресія може трапитися з будь-якою матір’ю. За деякими оцінками, у тій чи іншій формі до післяпологової депресії схильні п’ять-сім жінок з десяти.

Інформування з даної теми є профілактикою соціально небезпечних вчинків породіль і одночасно запобігає порушенням емоційного розвитку дитини.

По закінченню проведеної роботи молодим матерям надано інформаційні матеріали-пам’ятки «Ми – за відповідальне батьківство!» та повідомлено про можливість безкоштовно отримати соціальні послуги в Шосткинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.