Міськрайонна газета

СЕКСУАЛЬНЕ РАБСТВО – ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Щорічно 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства, адже саме в цей день 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

З метою привернення уваги спільноти до проблеми торгівлі людьми серед безробітних, які перебувають на обліку в Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості, 05 грудня 2018 року працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено просвітницьку бесіду «Сексуальне рабство – запобігання та профілактика».

Для визначення причин потрапляння молодих дівчат і жінок до рук торгівців людьми, з учасниками заходу виконано вправу, в ході якої визначено інформаційні, правові, економічні і особистісні передумови потрапляння до сексуального рабства. З’ясовано, що в рабство потрапляють не тільки наївні дівчата, які знаходяться в пошуку кращого життя, але і освідченні, амбіційні, які «все перевірили».

Також, проаналізовано актуальні способи вербування жінок до сексуального рабства. Обговорено, на що слід звертати уваги, якщо людина збирається за кордон у пошуках кращого та забезпеченішого життя.

По закінченню проведеної роботи присутнім роздано інформаційно-просвітницькі матеріали – буклети «Торгівлі людьми – скажемо ні!» та повідомлено про можливість безкоштовно отримати соціальні послуги в Шосткинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.