Міськрайонна газета

КОНСУЛЬТУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ МІСЬКРАЙОННОГО ВІДДІЛУ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМЬКІЙ ОБЛАСТІ

В рамках взаємодії Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області, відбулася щоквартальна зустріч-консультування, яка присвячена розгляду функцій та форм співпраці з метою ресоціалізації неповнолітніх та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В ході зустрічі підведені підсумки роботи за минулий рік, зокрема обговорені результати соціально-психологічної роботи з неповнолітніми та молоддю, засудженою до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, а також визначені основні шляхи співпраці на 2019 рік.

Особлива увага в роботі з неповнолітніми та молоддю, засудженою до покарань не пов’язаних з позбавленням волі приділяється формуванню здорового способу життя, як індивідуальній формі роботи, так і в групових профілактичних заходах (тренінгів, лекцій, бесід).

На 2019 рік заплановано проведення 12 спільних заходів для даної категорії із залученням спеціалістів різної направленості.