Міськрайонна газета

ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

З метою актуалізації знань учнів про різні типи професій, сприяння розвитку трудової активності і працьовитості, створення умов для прояву творчого й інтелектуального потенціалу, працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для прийомних дітей Шосткинського району проведено гру-подорож «Подорож у світ професій».

Професія – це вид трудової діяльності людини, що вимагає певного рівня знань, спеціальних вмінь, підготовки людини і при цьому є джерелом існування.

Під час заходу діти долучилися до конкурсу «Розумники і розумниці», у ході якого дали правильні відповіді на всі запитання. Цікавими та пізнавальними для них виявилися вправи «Хто більше?», «Професії відомих українців», «Збери прислів’я», «Впізнай професію».

Також учасники колективно створили колаж «Я у майбутньому». Кожен учень прикріпив на ватман назву професії, яку хотів би обрати, написану на фігурці повітряної кулі.

По закінченню заходу дітьми зроблено висновок, що існує величезна кількість професій і спеціальностей. Чим більше професій знайомо людині, тим ширша можливість вибору, а отже, – і більше шансів знайти і вивчити ту професію, у якій саме вона буде віртуозом, досягне успіху, зможе виявити свою особистість.