Міськрайонна газета

ПОСЛУГА ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ

Патронат над дитиною є інноваційною послугою підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини у сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

Запровадження цієї послуги дозволяє забезпечити реалізацію права дитини, яка з певних причин не може проживати з біологічними батьками, на виховання в сімейному середовищі.

У зв’язку з цим, в Івотському навчально-виховному комплексі ЗОШ І-ІІІ ступенів, фахівцями Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висвітлено інформацію для вчителів школи на тему «Послуга патронату над дитиною».

Вчителям, а також всім присутнім, фахівці Центру розповіли про умови створення та функціонування сім’ї патронатного вихователя, надали інформацію про грошове забезпечення таких сімей, критерії відбору у патронатні вихователі та перелік документів, які необхідно зібрати потенційним кандидатам.

Якщо Ви маєте досвід виховання дітей, власну, орендовану чи на правах користування житлову площу, та небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся за більш детальною інформацією до Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, буд. 54, каб. № 16. Тел. (05449) 4-27-21.