Міськрайонна газета

ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ВИХОВАННЯ ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ

До Міжнародного дня сім’ї для вагітних жінок Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі жіночої консультації Шосткинської Центральної районної лікарні проведено бесіду «Золоті правила виховання щасливих дітей».

Майбутнім матерям повідомлено, що в Ураїні дане свято відзначають щороку 15 травня з 2012 року. Традиційно, цей день прийнято проводити у колі найближчих –  з членами сім’ї.

Увагу присутніх акцентовано на тому, що роль сім’ї у вихованні дітей є досить значною і відповідальною. Батьки є першими вихователями, які зміцнюють і загартовують організм дитини, розвивають її мову і мислення, волю і почуття, формують її інтереси, прагнення, здібності, виховують любов до знань, допитливість, спостережливість.

Сім’я – це перша сходинка соціалізації дитини, яка бере участь у формуванні потреб особистості дитини. Так, у процесі бесіди обговорено десять способів як сказати дитині «Я тебе люблю», а саме: дякую тобі; вибач мені; у тебе все вийде, я поруч; вірю в тебе; спробуй ще; радію за тебе; ти мені дуже важливий/а; з тобою цікаво; я щасливий/а, що ти є; чим я можу тобі допомогти?

По закінченню заходу учасники отримали інформаційно-просвітницькі матеріали: «Десять кроків, щоб стати кращими батьками», «Психологічні рекомендації батькам у вихованні дітей», «Покарання не має сенсу, якщо …», «За що не можна сварити дітей», «Усі діти – різні», «Важливо не лише ЩО, а й ЯК говорити дитині».