Міськрайонна газета

СОЦІАЛЬНО-ТЕМАТИЧНА ГРА «ANTI TRAFFICKING» – ПОМІЧНИК ДЛЯ ВИРІШЕННЯ РИЗИКОВИХ СИТУАЦІЙ

Працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед отримувачів соціальних послуг проведено настільну соціально-тематичну гру – «ANTI TRAFFICKING», яка спрямована на підвищення обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та вивчення правил запобігання відповідним ризикам.

Дана гра розроблена кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету на замовлення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Упродовж настільної гри, учасники мали можливість отримати картки з певними ризиковими ситуаціями та подіями під час працевлаштування закордоном і відповідати на них з позиції попередньо обраних героїв. Гру виграє не тільки той, хто першим пройде все ігрове поле, а й насамперед той, хто наприкінці має найбільшу кількість ігрових ресурсів (знання, безпека, фінанси). Адже під час пошуку роботи закордоном головне отримати гарну та безпечну роботу.

По закінченню, учасники поділилися враженнями від гри, зауваживши при цьому, що вона є пізнавальною й наочно демонструє різні небезпеки, які можуть виникнути у реальному житті.