Міськрайонна газета

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ГАНЕБНЕ ЯВИЩЕ СУЧАСНОСТІ

Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі працівників Шосткинського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області для неповнолітніх та молоді, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведено лекцію «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності».

В ході заходу роз’яснено основні стереотипи та міфи щодо сучасного рабства, адже Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми в Європі та світі. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.

Для закріплення викладеного матеріалу проведено гру «ANTI TRAFFICKING», яка спрямована на підвищення обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та вивчення правил запобігання відповідним ризикам. По закінченню всім учасникам заходу надані додаткові консультації та роздані листівки з відповідної тематики.