Міськрайонна газета

НАСТАВНИЦТВО: ЯК ОДНА ГОДИНА НА ТИЖДЕНЬ МОЖЕ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ-СИРОТИ

Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Наставник – не є членом сім’ї,  вчителем чи спонсором. Це, в першу чергу, друг, який періодично навідується до дитини, яка перебуває в інтернатному закладі. Це людина, яка може вислухати, дати пораду, зацікавити, бути прикладом. Наставником має бути повнолітня, дієздатна особа, яка не має судимостей, не зловживає спиртними напоями та наркотиками (ст. 212 Сімейного кодексу).

Якщо Ви бажаєте подарувати тепло та увагу дитячому серцю, позбавленому батьківської турботи, то наставництво саме для Вас. За детальною інформацією звертайтеся до Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  за адресою: м. Шостка, вул. Свободи 54, каб. 16. Телефон: 4-27-21, електронна поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .\